Pravidla užívání/stahování grafiky

23. dubna 2014 v 1:13 | ~ M. Darllet
Tak a mám tu pro Vás konečně sepsaná pravidla pro užívání/stahování mé grafiky. Chtěla bych upozornit, že porušením se dostanete na černou listinu a pokud to nepůjde vyřešit domluvou, budu nucena Vás nahlásit. Přeci jen, se vším co tu nalezete si dávám práci, takže tyto pravidla prosím respektujte. Pokud se Vám nelíbí, na stránkách blog.cz je spoustu grafických blogů, tak si stahujte a kopírujte tam.
Nejprve se si řekneme něco k inspiraci.


Nevadí mi, když se tu něčím inspirujete, i já sama se sem tam někde inspiruji. Ale není inspirace, jako inspirace. Například inspirace barvami. Barevnou kombinaci pochopím, ale pokud použijete přesné tóny co jsem použila i já, je to jasné kopírování. Pokud se hodláte inspirovat mými layouty, do layoutu uveďte, že jste se inspirovali mnou + link na blog. A toto vlastně platí i u jiných věcí (textury, blendy, popisky...)
POZOR!!! Jestli se Vám líbí nějaká má práce a chtěli by jste něco podobného, napište MNĚ, já vám to udělám. Nepiště nikomu jinému, aby kopíroval mou práci.

STAHOVÁNÍ LAYOUTŮ
Pokud se Vám tu zalíbil nějaký layout, nemám nic proti tomu, aby jste si ho stáhli. S layoutem jsem si však dala práci, tak dodržujte tyto pravidla:
~ Layout nastavíte celý (nevynecháte žádnou položku)
~ Layout nebudete nabízet dál
~ Pokud se s layoutem budete přihlašovat do nějaké soutěže, uveďte, že layout není vaše práce
~ Layout nijak neupravujete
~ Z layoutu je zakázáno používat jen nějaké části
~ V žádném případě z layoutu nemazat zdroj
~ Informujte mě, že jste si layout stáhli

STAHOVÁNÍ GRAFIKY
Na blogu naleznete i spoustu věcí ke stažení pro blog či do počítače. Většinou mám všude uvedený ©, ale v případě, že tam není, uveďte link pod obrázek. Po stažení dodržujte tyto pravidla:
~ Nemazat zdroj, uvést zdroj
~ Bez dovolení neupravovat (Buttonky povoleny)
~ Nevydávat za své
~ Stažená grafika je určena POUZE PRO VÁS nikoliv k dalšímu sdílení
~ Informujte mě, že jste si grafiku stáhli

POKUD BY NĚKDO Z VÁS NALEZL NĚKDE MOU PRÁCI JAKKOLIV UPRAVENOU NEBO ZNEUŽITOU (ZKOPÍROVANOU, HODNĚ PODOBOU TÉ MÉ BEZ UVEDENÍ INSPIRACE), NAPIŠTE MI A JÁ VÁS ODMĚNÍM!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama