Září 2014

STÁLE NEKONČÍM

26. září 2014 v 13:45 | ~ M. Darllet

Po hodně dlouhé době vás opět zdravím.Já vím, jsem hrozná. Nepřidávám a ani nejsem schopná se ozvat proč. Když ono těch důvodů bylo hned několik, ale chlubit se vám nechci.Snad to pochopíte. Každopádně vám teď píšu, abych vám sdělila, že s tímto blogem ještě nekončím. Od 1. října by se zde měli opět objevovat nové články. Hodlám jich spoustu před připravit, takže i když nebudu, o článek vás nepřipravím.
Bohužel přináším i špatné zprávy a to hlavně pro mé milované AFFS. Bohužel, čas není můj kamarád, takže vás budu muset zrušit. Nezoufejte však, některé z vás si hodím do oblíbených, takže budu vaše blogy nadále navštěvovat.
Nechci nic slibovat, jelikož teď toho mám fakt hodně, ale budu se opravdu snažit, aby se to tu opět rozjelo.
Hezký zbytek dne ♥
A nezapomeňte, už 1. října! :D

~ 1. AFFS icons

7. září 2014 v 6:00 | ~ M. Darllet |  AFFS icons
PŘI POUŽITÍ UVEĎTE ZDROJ DO MENU!! DÍKY!
Hodně lidí se mě už ptalo, jestli mám v plánu dělat nějaké ikonky do menu. Konkrétně do položky AFFS. Tak jsem jich pár udělala. Bohužel, nečekejte žádné celebrity, ale jen obyčejné ikonky. Na vytváření ikonek s celebritami furt nemám nějak náladu, takže vám bude muset stačit toto. :)Na začátek jsem jich udělala jen pár, ale pokud se uchytí, nebude problém udělat další. Jen prosím použití nahlaste, abych věděla, jaký měli úspěch či neúspěch.


~ 6. Styly

6. září 2014 v 9:00 | ~ M. Darllet |  Styles
NEKOPÍROVAT ! POUZE PRO VLASTNÍ POUŽITÍ !
PŘED STAŽENÍM SI PŘEČTĚTE PRAVIDLA UŽÍVÁNÍ MÉ GRAFIKY
Dlouho tu nebyli žádné styly ke stažení do Photoshopu. Bylo na čase to napravit. Snad se někomu budou hodit. V balíčku jich naleznete celkem 7. Stahování prosím nahlašte! :)

~ 18. Layout pro Bee

5. září 2014 v 7:00 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
18. layout na přání zdobí stejně jako u minulého layoutu herečka z mého oblíbeného seriálu PLL. Tentokrát je to však krásná Lucy Hale (Aria). Bee chtěla nějaký tyrkysovo-zelený layout s černými prvky. S touto kombinací jsem zatím nepracovala, takže dle mého mám co dohánět. Stále ty odstíny nejsou 100%
Líbí se Vám?

DOTAZNÍK

4. září 2014 v 6:00 | ~ M. Darllet
Moc vás všechny prosím o VYPLNĚNÍ
Tento dotazník mi bude sloužit k dalšímu rozvoji této stránky. Proto všechny prosím, aby mi ho vyplnili. Stačí jen pár otázek, nemusíte všechny.

~ 17. Layout pro Enn.

3. září 2014 v 6:00 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
V pořadí již 3. layout pro Enn a její blog Annexo. Na layoutu můžete vídet krásnou Janel Parrish (někteří jí budou znát jen jako Monu z PLL) Mrzí mně, že jsem Enn neudělala nějaký tmavši lay jak chtěla, ale k jejím fotkám mi to prostě nešlo. Každopádně tvému přání s jednoduchostí jsem vyhověla a jsem ráda, že se ti layout líbí. Klidně si zas někdy napiš. :D ;)
Líbí se Vám?

ROZVRH HODIN

2. září 2014 v 16:00 | ~ M. Darllet

Když už začala ta škola, nebylo by na škodu, vytvořit nějaký rozvrh. A tak jsem vám udělala 4 barevné kombinace. Snažila jsem se, aby rozvrhy byli co nejvíc užitečné. Takže jsem nedbala na vzhled, ale spíš strukturu. Tím myslím, že místo fotek celebrit apod. jsem se zaměřila na užitečnost. Jakože jsem vám tam například dala, v kolik končí vyučování nebo okénko na vaše údaje, kdyby jste ho ztratili. Popravdě nedoufám, že budou mít úspěch, ale přeci jen někdo může překvapit. Mně osobně se moc líbí ten 1 a 2. Co vám? :)

~ 9. Templates : POTM

1. září 2014 v 17:25 | ~ M. Darllet |  Templates
Aby tu furt nebyli jen hotové objednávky (layouty), rozhodla jsem se udělat nějaké ty šablony. Konkrétně šablony POTM. Prosím, pokud si je někdo stáhne, ať mi předem napíše!!! Jinak nakonec jsem našla i PSD, takže klidně udělám i barvu na přání. ;)
Jinak mám v plánu opět přednastavit nějaké články, abych se mohla věnovat AI (adobe illustratoru) ve kterém se teď učím. Proto vás PROSÍM aby jste mi napsali, o jaké články by jste měli zájem? Popisky ke článkům, avatary, blendy..??