Listopad 2014

~ 22. Layout pro Nerisaga team

26. listopadu 2014 v 7:00 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
Dobré ráno,
nerada přidávám další layout (jelikož vám to bude asi k ničemu), ale jednoduše není čas na nic jiného. Ke konci týdne se to zlepší, slibuji!!!

~ 7. Lekce v PS - Prohloubený styl

21. listopadu 2014 v 6:00 | ~ M. Darllet |  Photoshop - Krok za krokem
Už hodně dlouho jsem tu slibovala, že přidám nějaký ten návod. Až teď jsem se k tomu konečně dokopala. A když už to tak trvalo, nechtěla jsem to odfláknout jako minule. :D Takže se můžete těšit na 7 snímků s návodem "JAK NA PROHLOUBENÝ STYL" Asi vám to hned nic neřekne, ale až rozkliknete, většina pozná o co jde. :D Není to moc složité, ale výsledek stojí zato. Toto je můj nejpoužívanější styl, tak snad se vám (co ho neznáte/nemáte) bude hodit. :)

PŘEDCHOZÍ LEKCE ~ 1 ~ 2 ~ 3 ~ 4 ~ 5 ~ 6~ 21. Layout pro Miroslava

19. listopadu 2014 v 6:00 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání

Dobré ráno :)
Mám tu pro Vás další placenou objednávku- layout na přání. Tentokrát pro blog o fenomenální zpěvačce Lady Gaga - Gaga.blog.cz. Majitel chtěl nějaký jemnější layout, takže jsem se snažila vyhnout křiklavým barvám a použila jako podkladovou barvu světle hnědou a tu jsem dolpnila hnědou a tyrkysovou. Moje premiéra s touto kombinací se myslím povedla. Alespoň já jsem moc spokojená. A jak se líbí vám?

~ 21. Layout pro Enn

17. listopadu 2014 v 21:01 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání


Zdravím,
ačkoliv jsem na tom s časem opět velmi špatně, vždy si najdu chvíli pro vytvoření nějakého toho layoutu. Ať už se jedná o placený nebo ne. Stačí aby objednávka zaujmula a máte vyhráno.
Příkladem toho je tady třeba Enn. Je to už několikátý layout co pro ní dělám a nikdy jsem po ní nic nechtěla. Takže se nebojte napsat. Jinak k layoutu. Musím říct, že se mi fakt líbí. Použila jsem jako základ texturu krajiny a to doplnila dvoumi fotkami s Janel Parrish a textem, abych to moc nepřeplácala. S výsledkem jsme s Enn naprosto spokojený. Jak se líbí vám? :)