Září 2015

POZOR! POZOR!

24. září 2015 v 17:30 | ~ M. Darllet
Milý návštěvníci tohoto blogu. Dovolte mi Vás upozornit, že budu brzy uzavírat přihlášku do soutěže. Bohužel vás stále není dost, aby vůbec nějaká soutěž začala. Takže vás chci trochu navnadit a ukázat vám, o co vlastně soutěžíte. Myslím, že ceny jsou krásné a dostačující. Tak snad se Vás najde víc, co si o ně zasoutěží. ;)

~ 24. Layout pro Eleanor

24. září 2015 v 16:42 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
Zdravím.
Photoshop je u mně stále zapnutý, takže furt příjmám objednávky. Další layout na přání je s úžsnou Rachel (můžete jí znát z filmu Protivý, sprostý holky jako Reginu) pro Eleanor. Layout měl mít podzimní tématiku, což jsem tak nějak splnila. Celkově jsem spokojená a Eleanor také. A jak se líbí Vám?


FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ 2015

1. září 2015 v 13:32 | ~ M. Darllet
Zdravím,
co takhle si zasoutěžit? Pokud máte zájem vyhrát super ceny, čtěte dál..
Jak už jste asi poznali podle názvu, bude se jednat o fotografickou soutěž. Dohromady bude 5 kol, během kterých budou postupně zveřejňovány vaše fotografie na určité téma. Poté si budete shánět hlasy. A podle počtu zúčastněných se bude vyřazovat. (To znamená,že pokud bude třeba 15 soutěžících, je možné, že za jedno kolo vypadnou 3 s nejmenším počtem hlasů.) Témata zveřejním už teď, abych pak nemusela na vaše fotografie čekat. Takže fotky pošlete s přihláškou.