Leden 2016

~ 29. Layout pro Miu

31. ledna 2016 v 15:59 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
Objednávka layoutů ZDE

1. Leták pro LUMPÍNO (Robiniaplaygrounds.com)

27. ledna 2016 v 16:20 | ~ M. Darllet |  Leaflets (Letáky)
Už je to nějaký ten pátek, co mně oslovil pan Dřímal, jestli bych mu nemohla oříznout a upravit fotografii domečku. Což pro mně nebyl problém. Oříznout zabralo asi hodinu (dala jsem si opravdu záležet) a s celkovou úpravou to zabralo tak 3 hodiny. Tou úpravou myslím zamazání větývek, které lezly do záběru domečku.
No a když jsem mu obrázek poslala, nabídl mi další spolupráci. Ta měla spočívat ve vytvoření letáku, který se bude rozesílat do školek a na obecní úřady. Hlavním cílem letáku bylo poukázat na tvorbu, kterou pan Dřímal dělá. (jeho webové stránky naleznete zde nebo zde ) Jedná se o kvalitní akátové domečky, prolézačky a vše co na dětském hřišti lze vidět. Řekla bych, že je ve svém oboru dost originální, jelikož jeho doplňky do dětských hřišť se jen tak nevidí (například dřevěné pexeso).
A jelikož už mám s letáky nějakou zkušenost, dohodli jsme se na podmínkách a já vám přináším výsledek. Abych pravdu řekla, bylo to časově náročné. Stále se něco měnilo, zkoušelo jak by to vypadalo a tak podobně. Ale na konec byl pan Dřímal velmi spokojený a to je hlavní. Prý se brzy ozve znovu kvůli dalšímu projektu, tak uvidíme. :)

~ 13. Fotomontáže - Slečna s jelenem

23. ledna 2016 v 20:49 | ~ M. Darllet |  Fotomontáže
Krásný věčer přeji,
už delší dobu si říkám, že by nebylo na škodu, začít dělat fotomontáže s dětmi. (Bude to znít možná divně, ale všude na internetu je spoustu úžasných obrázků a já sama bych byla vděčná, mít také takový z dětství.) Dalším důvodem je nová série fotomontáží, kterou bych ráda vytořila. Ale o tom povím jindy..
Na ale jelikož bohužel nemám zatím žádné své snímky k dispozici, oslovila jsem kamarádku a ta mi ráda poskytla své. Na snímku můžete vidět její mladší ségru Natálku, jak má ruku na koni(poníkovi?). Tento sníkem mi přišel jako ideální pro tvorbu! Není sice dvakrát kvaltní, ale pro začátek to stačilo.

~ 28. Layout pro Adell

20. ledna 2016 v 19:12 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání

Je to už nějaký ten pátek, co jsem měla naposledy objednávku designu na přání.
Tento layout nejdřív ani vzniknout neměl, Adell chtěla zprvu jeden z free layoutů. Ale jelikož jsem měla zrovna chuť tvořit, nabídla jsem se, že ji udělám originál. Slovo dalo slovu a vzniklo toto.
S výsledkem jsem v celku spokojená. Snažila jsem se layout moc nepřeplácat, jelikož adminka chtěla jednoduchý (což není zrovna můj styl).

1. Summer Action

18. ledna 2016 v 20:22 | ~ M. Darllet |  Actions
Hezký večer přeji,
všimla jsem si, že zatím nemám žádný článek v rubrice "Actions - akce". Je na čase to napravit. A začnu hned jednou z mých oblíbených akcí. (Pro ty, co nevědí o čem je řeč. Jedná se o akce do photoshopu. Pomocí nich vylepšujete obrázky barvy,kontrast atp.) Podle názvu už možná někdo poznal, do jaké barvy bude asi akce laděná. Jedná se o léto. Takže díky této akci docílíte rozjasnění obrázku, který vytvoří dojem teplého letního dne. Stáhněte a vyzkoušejte sami.


2. Plakáty ( DnB music night)

15. ledna 2016 v 15:00 | ~ M. Darllet |  Posters

Bude to už nějaký ten pátek, co jsem začala dělat plakáty na akce v mém okolí. Snažím se, aby se pokaždé odlišovali jakožto "originál" proto zkouším různé styly. Klukům se asi líbí, když stále píší. A co na ně říkáte vy?

KRYTY NA TELEFON

10. ledna 2016 v 15:33 | ~ M. Darllet |  PROJECTS/PROJEKTY
Jelen ( Červený )VlkSova ( Světlá )

Kryty, kryty, všude jeno samé kryty. :D Takhle nějak vypadá můj dnešní den.
Jak už jsem se dříve zmiňovala, dělám design krytů pro e-shop epouzdro.cz. A jelikož jsem sou nabídku dlouho neobnovila, dnes na tom pracuji. Mezi tím vám sem dám kryty, které se mi na mém profilu můžete objednat ihned. Ty co tvořím dnes budou k vidění max do týdne.
Takže kdyby se někomu líbila má tvorba, toto je možnost, jak ji podpořit.

Anketa : Nejhezčí layout

7. ledna 2016 v 17:49 | ~ M. Darllet
Zdravíčko! ♥
Podle nadpisu už asi víte, o co tu půjde. Ráda bych se dozvěděla, jaký layout, co se tu během minulého roku objevil, se vám líbil nejvíc. Výběr není tak velký. Většinu roku jsem bohužel nebyla moc aktivní. Ale o to snadnější to máte. :)
Hlasování najdete v anketě na konci článku.

~ 10. Layout : Vánoční

6. ledna 2016 v 21:21 | ~ M. Darllet |  Layouty blogu
Od :7.12.2015 Do: 6.1.2016

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK !

5. ledna 2016 v 14:52 | ~ M. Darllet

Zdravím,
jsou to už 2 roky, co jsem založila tento blog. Dříve to pro mně bývala povinnost přidávat, dnes je tomu však jinak. To ale vidíte sami. Mrzí mně to. A snažím se to vážně napravit, ale když ten čas není, tak prostě bohužel není. A jelikož tento blog není má povinnost, ale teď už koníček, tak se to podepisuje na článcích. Do nového roku mám však blogové předsevzetí : Minimálně 4 články týdně! Tak snad to zvládnu :3
Jinak teď bych se ráda vrátila k úvodnímu obrázku. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016!!!! Je hrozné, jak ten čas letí. Takže Vám přeji, aby jste v tomto roce stihli zvládnou vše, co máte v plánu. ( Dovolená, maturita, práce atp..) Dále také to štěstí, zdraví, lásku, peníze a hlavně pohodu. Ať vaše blogy jen kvetou a mají co nejvyšší návštěvnost. :*
Všem děkuji za podporu v roce 2015 a doufám, že v roce 2016 bude ještě lepší.
Ps: Do konce týdne hodlám změnit layout, tak snad se bude líbit. :)
Darllet ♥