Únor 2016

~ 31. Layout pro Tinku

20. února 2016 v 17:29 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
Zdravím z práce přátelé!
Ano bohužel z práce. Jelikož jsem OSVČ, nemám pravidelnou prac. dobu, takže se sem tam stane, že musím do práce i o víkendu :D Ale to nevadí, alespoň jsem si našla čas nastavit "v pořadí už druhý" layout s krásnou Rosie pro Tinku. Oproti minulému je to velký rozdíl. Mně osobně se líbí mnohem víc tento. Což je jedině dobře, alespoň vidím malé zlepšení. A co myslíte vy? Líbí se Vám víc než ten předchozí? :)


Jinak nevím kolik z vás čestlo předchozí článek. Ale jako by většina nepochopila o co jde. Nejde mi o lajky na stránce, nýbrž o spřátelení :) Více zde

ONLINE NA FACEBOOKU

16. února 2016 v 20:29 | ~ M. Darllet |  Informativní články

Podle názvu jistě chápete o co jde.
Na Facebooku už sice jsem, avšak pouze se stránkou. Naleznete ji zde. (Osobní nepočítám, tam si stejně obvykle lidi z blogu nepřidávám) Takže jsem se rozhodla to změnit. Tím myslím, že nyní mám i blogový profil. A co to znamená? Tak jednoznačně lepší komunikaci. Zajímá vás kdy bude layout hotový? Chcete vědět, kdy jsem online? Stačí si mně přidat do přátel a už vám vůbec nic neuteče! Budu se snažit aktualizovat statusy, aby jste věděli, na čem zrovna pracuji. Budu přidávat výtvory hned po dokončení. No prostě budu víc aktivní, jak tady na blogu. asi
Takže kdo má zájem, PROFIL NALEZNETE ZDE

~ 11. Layout : Ballon

15. února 2016 v 20:04 | ~ M. Darllet |  Layouty blogu
Od : 06.01.2016 Do: 15.02.2016
Zdravím.
11. layout tohoto blogu nebyl nijak výjmečný. Řekla bych, že byl trochu pochmurný. Ale jinak se mi docela líbil. Nebyla jsem tedy spokojená jako posledně, ale spokojená jsem byla a doufám že vám se také líbil. :)
Brzy čekejte nový layout! Už se vše připravuje! :) Odpusťte tedy drobné nedostatky. :)

~ 30. Layout pro Eleanor

12. února 2016 v 20:52 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání


Hezký večer :)
30. layout na přání si už po třetí objednala Eleanor. To je snad rekord, nebudu-li počítat wardrobe. :) Jsem moc ráda, že se na mně dále obracíš. ♥ Doufám že jsi víc a víc spokojená!
Minulý layout byl celý modrý. Takže jsem tentokrát zvolila 2 barvy. Vínovou si El vybrala sama, oranžovou jsem přidala já. A nevypadá to vůbec zle. Osobně oranžovou moc nemusím, ale tady se hodila nejvíc. Co myslíte? Líbí se Vám layout? :)

~ 14. Fotomontáže - Fotomontáž 3x jinak

10. února 2016 v 15:39 | ~ M. Darllet |  Fotomontáže
Krásný den přeji!
Nějakou dobu jsem se neozvala. Omlouvám se, nebylo mi dobře a do toho jsem dostala zánět zvukovodu. Takže jsem nějak neměla náladu tvořit. Teď je mi však lépe, takže čekejte články. ;)
Tentokrát vám přináším trochu jinou fotomontáž. Aby jste to dobře pochopili, stačí kouknout na obrázek níže. Prostě do jednoho obrázku jsem zakomponovala 3 odlišné věci. To celé jsem trochu rozzářila oranžovou záři, aby to trochu vyniklo. No a toto vzniklo.
Budu ráda za jakýkoliv názor ♥

SOUHRN MĚSÍCE LEDEN

3. února 2016 v 14:49 | ~ M. Darllet |  SOUHRN MĚSÍCE
Hezký den,
řekla jsem si, že by nebylo na škodu vždy po měsíci udělat souhrn toho, co se na blogu v uplynulý měsíc objevilo. Jelikož né všichnij sou pravidelní návštěvníci, některé články jim možná utekly. Takže jsem vypracovala malý souhr všech aktualit za měsíc LEDEN.

Nejhezčí layout za rok 2015

1. února 2016 v 18:39 | ~ M. Darllet |  Layouty blogu
Hezký večer přeji,
přináším vám vyhodnocení ankety : Nejhezčí layout za rok 2015. Celkem hlasovalo 37 lidí a z toho jedenáct pro vítěze. Vybrat jste si mohly z 5 tématických layoutů. Tak který byl ten vítězný? To se dozvíte v celém článku. Všem, co hlasovali moc děkuji. V tomto roce se pokusím layouty ještě zdokonalit.