Březen 2016

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ

28. března 2016 v 11:30 | ~ M. Darllet
Tak když už máme dnes ty Velikonoce, tak si trochu zasoutěžíme. Soutěž nebude nijak složitá, vyhrát může každý a její trvání záleží na vás! Vyhrát můžete grafiku nebo reklamu :) Nebudu se vykecávat a vysvětlím o co jde.
Soutěž je založena na pěti vejcích. Každé vajíčko má své číslo a k němu je přiřazená i výhra. Na vás bude vajíčka nalézt! Jsou poschovávané tady na blogu v článcích. V celém článku naleznete nápovědu. Soutěž poběží dokud neuzavřu komentáře :)
Pozor! Každý smí ohlásit pouze jedno vejce! Tudíž každému náleží jen jedna výhra. Takže je na vás, jaké vejce budete hledat. Každé vejce lze ohlásit jen jednou!!!
A takhle vajíčka vypadají :
Přihláška a výhry v celém článku.
[EDIT 22:00] Přátelé, komentáře bohužel skončily ve spamu.Takže některé vejce bylo nalezené vícekrát. Nezoufejte však! Výrhu dám všem co se prozatím zúčastnili! SOUTĚŽ STÁLE POKRAČUJE!

STÁLE HLEDÁME VEJCE ČÍSLO : 2 a 4


~ 16. Fotomontáž - Veselé Velikonoce!

28. března 2016 v 6:00 | ~ M. Darllet |  Fotomontáže
Dobré ráno ♥
máme tu Velikonoce. Mně osobně se svátek tak nějak vyhne, každopádně vám bych ho chtěla popřát klidný a veselý! Děvčata, teď budu mluvit k vám. Nezapomeňte, že je přestupný rok, takže se role otáčí. Letos můžete jít koledovat a vyprášit kluky VY! :D Já už si na přítele upletla pomlázku. Určitě mi napište do komentářů, jak trávíte tento svátek vy. :)
Takže závěrem ještě jednou VESELÉ VELIKONOCE !♥

~ 34. Layout pro Lindu

27. března 2016 v 18:30 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání

Krásnou Velikonoční Neděli přeji :)
Tak jak jste se dnes měli? Já celý den strávila venku. Nejdřív na procházce se ségrou a pak jsme poklízely zahradu. No a teď když už mám čas, dávám sem nový layout na přání. Jedná se o layout na blog o seriálu Violleta. Osobně seriál neznám, takže jsem se práce na něm bála. Jedná se opět o placený layout, jelikož adminka blog čerstvě založila. A musím říct, takhle obsáhlou objednávku jsem dlouho neviděla. No a tady je výsledek. Líbí se? :)

~ 15. Fotomontáže - Vlk v lodi

26. března 2016 v 21:10 | ~ M. Darllet |  Fotomontáže
Ahoj ♥
Je to pár měsíců zpět co jsme tuto fotomontáž vytvořila. Až dnes mě však napadlo přidat ji sem :D Jedná se o poněkud nezajímavou fotomontáž, podobnou této. Dělala jsem ji asi půl hodiny, takže je to ve výsledku i vidět :) Příště se polepším :D :)

~ 9. Fotografie : Pejsci II

25. března 2016 v 22:19 | ~ M. Darllet

Mám tu další fotofrafie z procházky s přítelem na Tužinku. Tentokrát však fotky s pejsky :) Na fotkách je Ronnie (kterou jste mohli vidět jako štěňátko zde) a Bessie (sestry přítele psa).

~ 9. Fonts pack : Školní II

24. března 2016 v 20:09 | ~ M. Darllet |  Fonts
Ahojky :)
Nedávno jsem opět stahovala mraky nových fontů. Tak mě napadlo, přidat i nějaké sem :) Jedná se o tzv. "psané fonty" tak snad se budou líbit/hodit. Tyto patří mezi mé oblíbené. Kdyby jstě měli zájem, mohu přidat další písma ze školní lavice. Mám jich ještě dost. :D
Písmo je určeno pouze pro vlastní použití. Dávám ho sem z dobré vůle. Berte to prosím na vědomí.
Pokud si někdo neví rady s uložením, není to vůbec složité:
Start → Kontrolní panely → Písmo →Tam zkopírujte soubry s koncovkou .ttf

~ 8. Buttons :Gold social icons

23. března 2016 v 22:31 | ~ M. Darllet |  Buttons
Hezký večer. :)
Zrovna jsem aktualizovala fotobanku, tak mě napadlo ikonky dát i sem. Sice je to jen PSD formát, ale jistě to bude stačit. Jedná se o zlaté ikonky sociální sítí. Konkrétně Youtube, instagram, twitter a Facebook. Ikonky stáhnete kliknutím na obrázek. O užití mě prosím informujte! URČENO POUZE PRO VLASTNÍ POUŽITÍ! Do menu uvést zdroj. Díky :)

Vojenský areál Tužinka ©2016

22. března 2016 v 16:19 | ~ M. Darllet |  Opuštěná místa
Ahoj :)
včera jsem byla s přítelem a psíky na procházce za městem. Asi 2 km daleko se uprostřed lesa nachází opuštěný vojenský areál, rozlohově asi 50ha (hektarů). Dříve to (co jsem četla) bývaly muniční sklady plus (cituji jednu větu od pamětníka "Mladí sloužili v kasárnách a staří vegetili na Tužínce na psinci u strážnice.") tu asi cvičili i psi. Bohužel, žádné další informace jsem nemohla dohledat. Takže vám toho o tomto objektu moc neřeknu. Nicméně stojí za prohlédnutí.

LAYOUTY NA PŘÁNÍ

21. března 2016 v 20:29 | ~ M. Darllet
Velký přehled objednávek layoutů na přání © 2014-2016~ 12. Icons : Happy Easter~

20. března 2016 v 22:10 | ~ M. Darllet |  Inscriptions
Dobrý večer. :)
Dnes tu máme první jarní den. (ano opravdu dnes 20.3.!) Tak jaký jste ho měli? Já tedy uklízecí. Venku byla pěkná zima, takže jsem se vrhla na "jarní úklid". A jelikož mi zbyl nějaký volný čas, rozhodla jsem se vytvořit nějaké ikonky. Přeci jen jsou ty Velikonoce za rohem, tak snad se budou hodit. Pokud by měl někdo zájem, mohu vytvořit speciální barevnou kombinaci. Stačí napsat. O použití mně prosím informujte! :)

~ 33. Layout pro ChristieH

13. března 2016 v 19:19 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
LÍBÍ SE TI MÉ LAYOUTY? Objednávku nalezneš ZDE
Zdravíčko :)
Přináším další placený layout pro blog mylifestyleandworld.blog.cz . Opět se jedná o nový blog, proto je layout placený. Na jeho tvorbu jsem neměla moc podkladů. Takže bylo celkem nezvyklé pracovat na tak jednoduchém layoutu. Ale jsem ráda, že se Christie líbí :) Co na něj říkáte vy? :)

~ 11. Icons : Návštěvnost ~

12. března 2016 v 9:00 | ~ M. Darllet |  Inscriptions
Dobré ráno. ♥
Nedávno jsem si stáhla spoustu nových fontů, tak mě napadlo z nich něco vytvořit. Jedná se o ikonky k článku s návštěvností. Zvolila jsem psací font, osobně je mám nejraději a dobře se s nimi pracuje. Pokud by chtěl někdo ikonky využít, stačí zkopírovat nebo uložit. Jen prosím nemazat zdroj a nijak neupravovat! Kdyby měl někdo zájem, mohu vytvořit i speciální barevnou kombinaci. O použití mě prosím informujte. Snad se budou líbit.

~ 32. Layout pro Izabel

11. března 2016 v 16:34 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
LÍBÍ SE TI MÉ LAYOUTY? Objednávku nalezneš ZDE
Hezký den :)
Mám tu jednu placenou objednávku. Jak je vidět, trošku jsem se inspirovala ze svého layoutu. Objednávka je pro Izabel z nově založeného blogu duchovnistezka.blog.cz. Říkala jsem si, že takovýto styl se na ten blog opravdu hodí. Jedná se o blog zaměřený na léčitelství, víru atp.. A jelikož je to nově založený blog, tak bohužel nesplňoval požadavky na objednávku. Nicméně se autorka předem rozhodla, že bude chtít placený. Takže si vybrala sama, do ničeho nikoho nenutím! :) A já jsem ji vytvořila toto. ↑ Líbí se ? :)

SOUHRN MĚSÍCE ÚNOR

9. března 2016 v 15:13 | ~ M. Darllet |  SOUHRN MĚSÍCE
Hezký den,
Mám tu pro Vás další souhrn měsíce. Posledně jsem slibovala, jak vše napravím, ale moc se mi to nepovedlo. Mám k tomu však své osobní důvody, takže jsem tu aktivitu trochu omezila. Nicméně něco málo se tu ukázalo, tak si to alespoň připomeneme :) Je to mnohem stručnější jak posledně.
Od 15.02.2016 je na blogu nastaven nový layout. Příjemná změna od toho posledního, co myslíte? :)