Duben 2016

~ 9. Fotografie : Veverka

29. dubna 2016 v 18:10 | ~ M. Darllet |  Fotografie - Zvířata
Krásné páteční odpoledne :)
Pár týdnů zpět jsem pořídila při procházce Konopištěm tyto fotky vevrky. Docela smutný pohled, když si uvědomíte co asi zrovna chroupe. Nicméně jsou to mé první fotky veverky, takže jsem ráda za jakékoliv její pózy. :D

ePouzdro.cz - Nové designy

27. dubna 2016 v 21:24 | ~ M. Darllet |  Informativní články
Zdravím přátelé! :)
Dnes mi byly schváleny další čtyři designy na kryty na mobil. :) Moc vám děkuji, za reakci u minulého článku, kde jsem se o krytech zmiňovala. Od té doby se prodal 15. kryt, takže úspěch! Mám hroznou radost, že mně takto podporujete. Takže brzy asi udělám nějakou soutěž o kryt. Co vy na to?
Ale abych neodbočovala od tématu. Ode dneška můžete vidět na mém profilu čtyři nové kryty. Designy jsou v celku jednoduché. Jedná se převážně o kreslenou formu. Pro někoho nudné, já osobně tomu dávám přednost :) Nicméně abych nemyslela jen na to, jak by se to líbilo mně, příště uvidíte trochu jiný styl. Ráda bych se však znala váš názor! Jaký design krytu by se líbil vám? Zajímal by mně hlavně jaký obrázek nebo třeba text. Za každý vyjádření předem děkuji! ♥

~ 10. Templates : POTM

26. dubna 2016 v 7:00 | ~ M. Darllet |  Templates
Zdravím přátelé :)
Blíží se nový začátek měsíce, tak jsem si řekla, že bych mohla vytvořit šablonu k POTM. Těm co není jasné o co se jedná,je to png(nebo psd) šablona na obrázky k anketě. Pokud by měl někdo zájem, mohu poskytnout i PSD formát, jen si musíte napsat :)
Šablonku jsem udělala v 5 barvách. Jedná se o trochu složitější, pro někoho možná přeplácanou šablonu. Mně však přijde zatím nejlepší,co jsem se zatím přidala. Tak snad se někomu bude hodit :) Jak už jsem řekla, přidávám sem PNG verzi,takže stačí obrázek uložit do PC a pak jen přidat k čtyřem fotkám. :)

~ 4. Brushes : Clouds ~

24. dubna 2016 v 20:39 | ~ M. Darllet |  Brushes
Dobrý večer :)
Projížděla jsem rubriky a přemýšlela, co přidat(něco co tu dlouho nebylo). A ouhle.. Poslední brushe jsem přidala roku 2014. To je celkem dávno :D Tak jsem si řekla, že rubriku trochu obnovím. Rozhodla jsem se pro brush, který osobně moc ráda používám do fotomontáží a layoutů. Jedná se o obyčejné mraky. Můžete je použít například na úpravu fotek nebo nebo již zmíněný layout. Je to jen na vás. Třeba se někomu bude hodit. Stáhnete je kliknutím na obrázek.


~ 13. Icons : Návštěvnost ~

23. dubna 2016 v 19:21 | ~ M. Darllet |  Inscriptions
Zdravím :)
Omlouvám se, ale nemám moc čas. Takže dnes přidávám pouze popisky a pokusím se přednastavit nějaké články na příští týden. Brzy dám bližší info co se děje :) Jinak zpět k popiskům. Jsou obyčejné a psané v češtině. Měli by se hodit k většině layoutů, kdyby však chtěl někdo nějakou speciálni barvu nebo něco pozměnit, stačí napsat :)

~ 37. Layout pro Renaiti

18. dubna 2016 v 21:09 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání

Ahojky! :)
O víkendu jsem vytvořila další layout na přání. Tentokrát (opět) pro Renaiti. Dříve jsem jí dělala layouty na blog FDW, nyní však má jiný blog, takže je mi ctí, že ho může zdobit zrovna můj layout. :) (nastavený bude do konce týdne) Ren si přála nějaký layout na způsob fotomontáže. Tak jsem se rozhodla vytvořit opět "kolážový" layout, který tvoří jedna hlavní fotka a tu doplňují ostatní. V tomto případě se jedná o fotku hory s chatkou, kterou jsem trochu doplnila. Co myslíte? Povedl se? Je to něco na způsob layoutu, co jste mohli vidět na tomto blogu minulý měsíc. :)


CaffeTea (prodejna kávy a čajů)

16. dubna 2016 v 18:00 | ~ M. Darllet |  PROJECTS/PROJEKTY
Zdravím :)
Dnes přicházím s novinkou. U nás ve městě otevřeli novou prodejnu kávy a čajů. Kamarád se majiteli zmínil o mé grafice a on mě následovně požádal o vytvoření loga pro novou prodejnu(společnost). Nicméně tím nekončíme. Dále jsem se angažovala do vytvoření facebookové stránky ↑ a byla mi nabídnuta další spolupráce :) Brzy totiž bude eshop! Takže bude rozváženo zboží do celé ČR. Takže super! Konečně bude má tvorba viděna i na očích mých známých :)

LOGO ↑↓ Majitel si přál psanou formu s hrníčkem na konci.

EPOUZDRO.CZ

15. dubna 2016 v 8:00 | ~ M. Darllet |  PROJECTS/PROJEKTY
Zdravím pravidelné návštěvníky tohoto blogu. :)
Je to už nějaký ten měsíc, co jsem vám psala o projektu na epouzdro.cz. Pro ty, co to ještě nevědí, dělám grafické designy na pouzdra telefonů. Mají tam velkou škálu výběru na všelijaké typy mobilů. Takže se určitě koukněte.
A tímto článkem bych chtěla poděkovat těm, kdo mě podpořil a zakoupil si nějaký z krytů. Tento měsíc jsem dosáhla krásného čísla, prodal se 10. kryt. Když jsem začínala přidávat první kryty, nějak jsem nevěřila, že by se jich mohlo někdo prodat hodně. Je to 4. měsíc a už mám na kontě takové číslo. Vím, že někomu se to může zdát málo, ale když kouknete kolik krytů na stránce je, možná pochopíte. Mám radost, když se ten můj zrovna prodá. A o to větší, když je to po druhé nebo po třetí. ♥


Na začátku to vypadalo, že není žádný favorit. Kryty se prodávali postupně jeden za druhým. V polovině se však začaly určitě položky opakovat (viz obrázek nahoře). Takže jsem ráda, že se kryty líbí více lidem. Dále jsem byla mile překvapená, že si kryty objednávají i kluci. Sice je tu ženská převaha, ale čtyři pánská jména na seznamu je dobré. :) Takže budu muset nabídku obnovit o nové designy pro pány. Zatím jsem se zaměřovala především na dámy (na chlapce minimálně)
V celém článku naleznete přehled nejprodávanějších krytů.


~ 36. Layout pro Annu

14. dubna 2016 v 15:19 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
Ahoj.
Omlouvám se předem za sníženou aktivitu. Nastoupila jsem do nové práce, takže nemám moc času. Nicméně dnes mám volno, tak jsem se konečně dostala k nastavení tohoto layoutu pro Annu z blogu Annakrat.blog.cz, jehož autorka layout vyhrála ve velikonoční soutěži. Layout měl být jednoduchý. A s tím mám já stále problém. Takže teď vidíte až třetí verzi, kterou bych stejně ještě doupravila :D Ale jelikož Anna už řekla, že je vážně spokojená, nechám to takto. Co na něj říkáte? Líbí se vám?~ 12. Layout : Mountains

12. dubna 2016 v 20:15 | ~ M. Darllet |  Layouty blogu
Od :15.02.2016 Do: 10.04.2016


Dobrý večer :)
Je to už pár dní zpět, co jsem změnila layout. Tento tu byl už celkem dlouho, takže bylo na čase. Musím však říct, že jsem s ním byla hodně spokojená. Však to můžete vidět i na aktivitě blogu, která s tím má také něco společného. Nicméně byl trošku složitější. Hlavní fotku tvořila jedna a to horská krajina. Doplnila jsem to i tou podzimní, protože to udělalo layout o trochu zajímavější. Nicméně už jsem ho byla překoukaná, tak jsem přešla na jednoduchost, jak sami vidíte. Tak co myslíte? Líbil se vám nebo raději ,,jednodušší" layouty? Budu ráda za upřímný názor. :)

~ 7. Styles set

9. dubna 2016 v 15:29 | ~ M. Darllet |  Styles
Zdravím. :)
Venku hnusně a přítel v práci, takže mám konečně dobrou výmluvu, proč sedět u Photoshopu. :D A jelikož se chystám předělat rozcestník s grafikou ke stažení, napadlo mě ho nejdřív trochu aktualizovat. Takže přináším novou várku stylů do Photoshopu. Snad se budou hodit. Jsou to univerzální barvy. Hlavní je vnitřní stínování a vržený stín. Osobně tento styl používám často. Před stažení si přečtěte pravidla užívání!

KATALOG FREE LAYOUTŮ

9. dubna 2016 v 0:00 | ~ M. Darllet
Je na čase obnovit seznam/katalog free layoutů. Takže přináším aktuální seznam.~ 35. Layout pro Renaiti a Azano

7. dubna 2016 v 19:27 | ~ M. Darllet |  Layouty na přání
Zdravím :)
Tak tu máme první výhru z velikonoční soutěže. Jedná se o layout pro Ranaiti a Azano z blogu From-dead-world. Tento blog znám už dlouho, hlavně díky Renaiti, která na můj blog chodí taky už nějaký ten rok :) Takže jsem ráda, že i po takové době bude můj layout opět zdobit váš blog :)
Jedná se o poměrně tmavý layout. Což bych řekla že je příjemné na oči.Zvolila jsem pouze dvě barvy. Co myslíte? Povedl se nebo jsem něco mohla udělat jinak? :)

2. Fusekle.cz

7. dubna 2016 v 7:04 | ~ M. Darllet |  Banners
Dobré ráno,
opět se mi poštěstilo a dostala jsem nabídku na vytvoření bannerů pro jeden český eshop. Jedná se o web Fusekle.cz, kde se prodávají všelijaké ponožky. Celkem jsem vytvořila 3 bannery. První na kvalitní kotníkové ponožky, druhý na sportovní termo plavky a třetí na luxusní punčocháče. Takže pokud někdo zavítá na tento web, hlavní grafiku tvoří má tvorba. :) S výsledkem jsem spokojená, řekla bych že web pěkně rozjasnil. Co si myslíte vy? :)

~ 17. Fotomontáž - Darllet

6. dubna 2016 v 13:09 | ~ M. Darllet |  Fotomontáže
To, jak člověk vypadá, je odrazem toho, jak se cítí.
První fotomontáž, které jsem součástí. Musím se přiznat, nápad není můj. Jednou jsem podobnou zahlédla na instagramu a tak jsem si teď jednu také udělala. A musím říct, jsem spokojená. Co na ní říkáte vy? :)

SOUHRN MĚSÍCE BŘEZEN

6. dubna 2016 v 12:51 | ~ M. Darllet |  SOUHRN MĚSÍCE
Ahoj :)
Máme tu Duben, takže je na čase shrnout měsíc Březen. Během měsíce Březen jsem byla aktivní, co se layoutů na přání týče. K tomu bych chtěla říct, že vám moc děkuji. Jsem ráda, že si layout objednáte, i když nesplňujete pravidla a proto jste ochotní za něj zaplatit. Nejde tak o ty peníze, ale mám dobrý pocit z toho, že se někomu má grafika opravdu líbí a dokáže ji takto podpořit. Díky! ♥ Dále jsem přidala nové fotografie. Začíná pěkné počasí, takže počítejte s tím, že se jich tu bude objevovat víc a víc :) No a víc to tu nebudu rozebírat, celé shrnutí najdete v celém článku. :)

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

3. dubna 2016 v 22:24 | ~ M. Darllet |  Informativní články

Dobrý večer,
omluvte prosím mou neaktivitu. Byla jsem na brigádě, takže vůbec nebyl čas. Proto vyhlášení velikonoční soutěže přidávám až dnes. Dále bych se chtěla omluvit za průběh soutěže. Blog.cz se mnou nespolupracoval a házel mi všechny vaše komentáře do spamu. Proto se stalo to, že některé vejce bylo nalezeno vícekrát, ačkoliv to bylo proti pravidlům. Není to však vaše chyba!, tak jsem se rozhodla, že cenu získá každý, kde se zúčastnil. Tak snad budete spokojení :)

LAYOUT ZÍSKÁVÁ : Na email Darllet@seznam.cz pošlete tuto vyplněnou objednávku :)
  1. Anna
  2. Renaiti
  3. Avatarka

GRAFICKÝ BALÍČEK : Do týdne vám bude zaslán na email uvedený v přihlášce :)
  1. Karamelka
  2. Azano

REKLAMU NA TOMTO BLOGU : Na termínu se dohodneme :)
  1. Linda

Moc bych vám chtěla poděkovat za účast. Nečekala jsem, že bude taková, během krátké chvíle. :) Všechny vajíčka se našla První bylo Zde, druhé Zde, třetí Zde, čtvrté Zde a páte Zde :) Všem výhercům gratuliji. Výhru se pokusím zasalt co nejdřív :) Snad se soutěž líbila :)